Suhteliselt kehvad lood

Suhteliselt kehvad lood

Autor: Kristi Rebane

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Huumor
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas otsid midagi, mis paneb sind naerma ja samal ajal kaasa noogutama? Kristi Rebane on sule haaranud ja kirja pannud kogumiku "Suhteliselt kehvad lood", mis on täis teravmeelset huumorit ja tuttavlikke suhtesituatsioone. See raamat ei hoia tagasi tõde: armastuse leidmine võib tunduda nagu nõela otsimine heinakuhjast ning tänane romantiline seiklus võib homme olla vaid kauge mälestus.

Kujuta ette kohtingut kellassepaga, kes on nii aeglane, et päikesetõusuks on ainus, mida sa kuuled, tiksumine. Või tantsuõhtut voodipesu müüjaga, mis lõppeb linade vahel kerge ja õhulisena, kuid hommikul peeglisse vaadates tunned end pigem nagu madrats. Või siis mütsipoes töötavat noormeest, kes on valmis sind esimesel võimalusel altari ette viima, kuid sina oled sellest peakatete valmistamisest juba ammu väsinud.

Kristi Rebane toob sinuni lood, mis on kantud irooniast ja sarkasmist, kuid samas nii inimlikud ja äratuntavad. "Suhteliselt kehvad lood" on justkui peegel meie endi armuelule, kus eksid ja praegused kaaslased käivad käsikäes ning iga suhte lõpp tundub olevat ette määratud.

Kui oled kunagi tundnud, et suhtedraama võib olla sama ettearvamatu kui Eesti ilm, siis see raamat on just sulle. Võta hetk iseendale, vala endale tass Earl Grey'd ja sukeldu Kristi Rebase maailma, kus eksiteed võivad viia uute avastusteni ja kus naer on parim ravim südamevalule. "Suhteliselt kehvad lood" ootab sind, et pakkuda äratundmisrõõmu ja kergendada su südant – sest mõnikord on parim viis toime tulla elu keerdkäikudega lihtsalt naerda nende üle.