Sul on teha mehetöö

Sul on teha mehetöö

Autor: Leelo Tungal

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis avastama, kuidas põllumajandus aastaaegade vaheldudes elu toidab? Leelo Tungla raamat "Sul on teha mehetöö" viib sind ja su väikeseid uudishimulikke lugejaid läbi põllumajandusaasta, alustades kevadisest külvist kuni sügisesse saagini.

See armas lasteraamat on nagu ajarännak, mis ühendab vanad tarkused ja uued teadmised. Tungal, kelle sõnakunst on juba aastakümneid eesti laste südameid võitnud, on loonud värsid, mis on sama ajatud kui põllumajanduse tsüklid ise. Grete Alti kaasaegsed illustratsioonid toovad aga raamatusse värskust, näidates, kuidas tänapäeva põllumasinad maad harivad.

Kui soovid, et sinu laps õpiks tundma, kuidas loodus ja inimtöö kooskõlas vilja kannavad, siis "Sul on teha mehetöö" on just see õpetlik ja silmiavav lugemine. Läbi Leelo Tungla luule ja Grete Alti piltide saab sinu laps teada, kuidas seemnest saab leib ning kuidas iga väike käsi aitab kaasa suure töö tegemisel.

Avasta koos lapsega põllumajanduse imeline maailm ja õpeta talle töö väärtust läbi kauni eesti kirjanduse. "Sul on teha mehetöö" on raamat, mis rikastab igat lasteraamatute riiulit ning toob põllutööde igapäevase vaeva ja rõõmu teie koju.