Sulalumi

Sulalumi

Autor: Hasso Krull

Kirjastus: KAKSIKHAMMAS

Kategooria: Luule
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kui otsid midagi, mis kõditab su meeli ja paneb su mõtteilma proovile, siis Hasso Krulli "Sulalumi" on just see teos, mille järele haarata. See kogumik toob sinuni 60 luuletust, mis on täis sügavust ja mitmekesisust, kõneldes müütilistest, erootilistest, ekstaatilistest ning depressiivsetest teemadest. Krulli sõnakasutus on meisterlik, luues pildid, mis jäävad kauaks su mällu.

"Sulalumi" on raamat, mis ei karda süveneda inimhinge keerdkäikudesse, pakkudes sulle võimalust avastada luule võlu läbi Krulli unikaalse prisma. Tema luuletused on nagu peegeldused, mis näitavad meile enda sees peituvaid tundeid ja mõtteid. Näiteks ühes luuletuses kujutab ta naist kui jääst skulptuuri, mis on küll kaunis, kuid samas kauge ja kättesaamatu. See metafoor räägib palju meie ihade ja soovide haprusest ning ilust.

Kui sa pole veel Hasso Krulli loominguga tuttav, siis "Sulalumi" on suurepärane koht alustamiseks. See on teos, mis nõuab aega ja mõtisklust, kuid mida rohkem sa sellesse süvened, seda enam avastad. Krulli luule on nagu aken teise maailma, kus iga sõna ja rida kannab endas sügavamat tähendust.

Kas oled valmis laskma end kaasa haarata Krulli luule maailma, kus iga luuletus on nagu väike universum omaette? "Sulalumi" ootab sind, et pakkuda elamust, mis rikastab su vaimu ja jätab sind mõtlema veel pikaks ajaks pärast viimase lehekülje keeramist.