Sulle parim

Sulle parim

Autor: Camille Pagan

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne romantika
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
34.50€
Osta
Raamat "Sulle parim" autorilt Camille Pagan

Kujuta ette üht rannamaja ja kahte täiesti erinevat inimest. Mis võiks küll valesti minna? Aly Jackson on terve elu unistanud ajakirja All Good peatoimetaja ametikohast. Pärast kuuekuulist tööperioodi kuuleb ta aga, kuidas kolleegid teda selja taga kritiseerivad. Aly reaktsioon? Väga avalik ja karjääri ohustav raevuhoog. Selle olukorra kiireks lahendamiseks nõustub Aly kuuajalise töölt kõrvaldamisega.

Otsustades oma ebaõnne uueks võimaluseks pöörata, suundub Aly vastumeelselt Michigani järve ääres asuvasse rannamajja, mille tema aasta tagasi surnud vend Luke talle pärandas. Kohale jõudes avastab Aly, et Luke’i logardist parim sõber Wyatt on samuti maja kaasomanik.

Wyatt on lohakas, hoolimatu ja tal puudub igasugune huvi Aly soovide vastu maja müüa. Kui sõjapiirid on maha tõmmatud, hakkab Aly aga mõtlema, kas tal võib selle metsiku mehega peale Luke’i veel midagi ühist olla. Kas Aly on valmis loobuma oma eluaegsest unistusest, et anda armastusele veel üks võimalus?

"Sulle parim" on Camille Pagani südamlik ja kaasahaarav romaan, mis uurib armastuse, kaotuse ja eneseleidmise teemasid. See on lugu, mis paneb sind mõtlema, kas mõnikord võivad elu suurimad väljakutsed viia meid ootamatute ja imeliste avastusteni.