SUOMI SELVÄKSI. TÖÖVIHIK I OSA

SUOMI SELVÄKSI. TÖÖVIHIK I OSA

Autor: Margit Kuusk

Kirjastus: EKSA

Kategooria: Soome keel
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled huvitatud soome keele õppimisest või oma oskuste lihvimisest? "Suomi Selväksi. Töövihik I osa" autorilt Margit Kuusk on suurepärane ressurss, mis aitab Sul soome keele grammatika ja sõnavara selgeks saada. See praktiline töövihik on loodud selleks, et pakkuda Sulle 160 erinevat harjutust, millele on lisatud ka vastused, et saaksid oma teadmisi kohe kontrollida.

Töövihik on suunatud algajatele ja kesktaseme keeleõppijatele, kattes õpiku esimese kümne peatüki materjali. Sa saad süvitsi harjutada selliseid keelelisi aspekte nagu käänded, mitmuse tüvi ja osastav, verbide pööramine olevikus ning lihtminevikus, nud-kesksõna kasutamine ja asesõnade käänamine. See on ideaalne materjal, kui soovid oma soome keele oskusi arendada kas keeletunnis, iseseisva õppimise käigus või kasutades seda lisamaterjalina koos teiste õpikutega.

Margit Kuusk on loonud töövihiku, mis on mõeldud Sulle, et muuta soome keele õppimine võimalikult sujuvaks ja tõhusaks. Kui oled valmis oma soome keele teekonda alustama või edasi liikuma, on "Suomi Selväksi. Töövihik I osa" Sinu kindel kaaslane sel teel.