SUOMI SELVÄKSI. TÖÖVIHIK II OSA

SUOMI SELVÄKSI. TÖÖVIHIK II OSA

Autor: Margit Kuusk

Kirjastus: EKSA

Kategooria: Soome keel
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Soome keele sügavustesse ja avastama selle keelestruktuuri peensusi? "Suomi Selväksi. Töövihik II osa", autoriks kogenud keeleõpetaja Margit Kuusk, on just see, mida vajate, et oma Soome keele oskusi järgmisele tasemele viia.

See töövihik on mõeldud neile, kes on juba omandanud Soome keele algtõed ja soovivad oma teadmisi laiendada. Töövihik katab õpiku peatükid 11 kuni 22 ja on täis harjutusi, mis aitavad teil mõista ja praktiseerida keerukamaid grammatilisi struktuure nagu võrdlusastmed, mitmuse omastav ja sisseütlev kääne, erinevad mitmuse käänded, asesõnade kasutus, käskiv ja tingiv kõneviis, passiivi eripärad, kesksõnad, tegevusnimede vormid, lauselühendid, ees- ja tagasõnade kasutamine, rektsioon, tuletised ning kõnekeele erisused.

Margit Kuusk on loonud selle töövihiku, et pakkuda sulle mitmekülgseid ja praktilisi harjutusi, mis ei aita mitte ainult keeleoskust arendada, vaid ka Soome kultuuri paremini mõista. Tema ekspertiis ja põhjalikud selgitused teevad õppimise lihtsamaks ja nauditavamaks.

Kui soovid oma Soome keele oskust tõhusalt arendada, siis "Suomi Selväksi. Töövihik II osa" on suurepärane valik. See on loodud selleks, et anda sulle kindel vundament ja enesekindlus, mis on vajalikud Soome keeles suhtlemiseks igapäevaelus ning professionaalsetes situatsioonides. Ära lase sellel võimalusel käest libiseda ja tee oma Soome keele õppimise teekond nauditavaks ja edukaks koos Margit Kuusega!