SUREMATUSE SALADUS

SUREMATUSE SALADUS

Autor: Gabriela Turkin

Kirjastus: HEA TEGU

Kategooria: Noortele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
17.85€
Hetkel pole saadaval
Apollo
18.95€ / 18.00€
Osta
James Wishingtoni elu on määratud muutuma, kui talle korraldatakse abielu jõuka hispaanlannaga. Kuid James otsustab põgeneda, sattudes pärast kipanode rünnakuid koos oma armastatuga müütilisse Rimandiasse. Ammustel aegadel õitses seal võimas riik, mis oli Kreeka kultuuri kants. Kuid inimeste kõrkuse tõttu, nagu legendid räägivad, tabas neid suur torm. Rimandia, see osa maast, rebiti mandri küljest lahti ja kadus...

Aasta on 1645. Kas kõik juhtunu on juhuslike sündmuste jada, valede valikute paratamatu tulemus või tegutseb kulisside taga osav niiditõmbaja? Algab võitlus elu ja surematuse nimel. Suguvõsa saladused põimuvad läbi vihkamise, armastuse ja keerukate valikutega. „Surematuse saladus“ on esimene osa raamatusarjast „Riniard. Ühe ajaränduri lugu".

Gabriela Turkini "Surematuse saladus" viib sind ajarännaku kaudu müstilisse maailma, kus iga otsus võib muuta saatust. See raamat on täis põnevust, intriige ja ajaloolisi saladusi, mis hoiavad sind lehekülgi pööramas. Kui otsid lugemist, mis pakub nii seiklust kui ka sügavat mõtlemisainet, siis on "Surematuse saladus" just sulle.