SURM JA PISUT ARMASTUST

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2001 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.41€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma põnevasse krimilukku, mis viib sind Moskva südamesse, kus armastus ja surm põimuvad ootamatul ja kohutaval moel? "Surm ja pisut armastust" on lugu, mis haarab sind esimestest lehekülgedest ja ei lase lahti enne viimast punkti.

Kujutle end Moskva perekonnaseisuametisse, kus peaks valitsema õnn ja armastus. Selle asemel leiab aset šokeeriv sündmus – pruut leitakse tapetuna. Justkui sellest ei piisaks, toimub mõne tunni pärast sarnane tragöödia teises linna perekonnaseisuametis. Need jahmatavad mõrvad tõmbavad kaasa detektiiv Kamenskaja, kes asub juhtumit uurima.

Peagi tuleb ilmsiks, et mitmed naised, kes olid astumas abieluranda, olid saanud ähvarduskirju. Kuid miskipärast ei otsinud ükski neist abi miilitsalt. Miks? Mis või kes sundis neid vaikima? Detektiiv Kamenskaja on kindel, et vastused peituvad sügaval inimhingede varjatud sopis.

Autori terav pliiats ja sügav psühholoogiline taip viivad sind läbi keerukate inimsuhete ja põnevate süžeepöörete, mis on omased just idamaisele krimikirjandusele. "Surm ja pisut armastust" ei ole lihtsalt kriminaalromaan, see on lugu inimlikkusest, armastusest ja reetmisest, mis on kirjutatud sellise meisterlikkusega, et iga lehekülg kutsub sind edasi lugema.

Kui armastad põnevust ja psühholoogilist sügavust, siis see raamat on just sinule. Avasta, kuidas Kamenskaja lahendab selle keeruka juhtumi, mis paneb proovile tema detektiivioskused ja inimtunnetuse. Kas oled valmis? Võta "Surm ja pisut armastust" ja lase end kaasa haarata sellest paeluvast loost.