Surm käib kaasas

Surm käib kaasas

Autor: Ann Granger

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.99€
Osta
Politseikomissar Alan Markby ja tema abikaasa Meredithi rahulik õhtu katkeb ootamatult, kui nende hiljuti kiriklast koduks muudetud majja saabub vanem naine, kes otsib vaimulikku abi. Pärast külalise lahkumist heidavad nad magama, kuid peagi äratab neid järgmine külaline, kes nõuab tungivalt politseiniku abi. Kohalik aiaäri omanik Callum Henderson on leidnud surnuaias hauakivi najal istuva surnud mehe. Alan ja Callum suunduvad sündmuskohale ning kõik märgid viitavad mõrvale.

Bamfordi linnakeses levib uudis surmajuhtumist kiiresti, kuid keegi ei tunne kadunukest ega tea, kuidas ta surnuaeda sattus. Alani uurimisrühm asub usinalt juhtlõngu otsima, kuid uurimise käigus muutuvad detektiivseersant Beth Santose ja Callumi suhted ehk liigagi lähedaseks. Lugu muutub veelgi segasemaks ja õhkkond pahaendelisemaks, kui leitakse veel üks laip. Lahendus on ootamatu ja jahmatamapanev.

Ann Grangeri kuueteistkümnes Mitchelli ja Markby sarja romaan on täis põnevust, huvitavaid tegelaskujusid ja üllatavaid pöördeid, mida saadab muhe huumor. "Surm käib kaasas" on ideaalne lugemine kõigile krimikirjanduse austajatele, kes otsivad põnevat ja kaasahaaravat lugu.