Surm ootab Durhamis

Surm ootab Durhamis

Autor: Helen Cox

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.99€
Osta
Apollo
25.95€ / 24.65€
Osta
Kas olete valmis sukelduma kriminaalromaani sügavustesse, kus iga lehekülg toob esile uue mõistatuse? "Surm ootab Durhamis" on Helen Cox'i paeluva detektiivisarja neljas raamat, mis viib lugeja Durhami ülikoolilinna, kus saladused ja varjatud tõed ootavad avastamist.

Kui teile meeldivad Betty Rowlandsi, LJ Rossi ja Faith Martini teosed, siis Helen Cox'i loodud maailm, kus raamatukoguhoidja ja uustulnukast eradetektiiv Kitt Hartley oma oskusi proovile paneb, on just teie jaoks. Hartley, kes külastab Durhamis oma endist abilist Grace Edwardsit, satub keset lahendamata mõrvamüsteeriumi. Aasta eest kadus jäljetult mehhaanikatudeng Jodie Perkins pärast hirmunud karjatust raadioeetris. Kuigi tema surnukeha pole kunagi leitud, usub politsei, et tegemist võib olla mõrvaga.

Kasutades ära oma detektiivioskusi ja Grace'i innukust juhtumit uurida, asuvad naised lahendama mõistatust, mis viib nad läbi ülikooli dekaani kabinettide, rikka pärijanna saladuste ja narkootikumide tumeda maailma kuni Sarlakpunase Suka Salaseltsi varjatud tegevuseni. Kas nad suudavad paljastada, mida Jodie püüdis oma viimases raadiosõnumis avaldada?

Eelnevad sarja raamatud, "Mõrv toomkiriku lähistel", "Laip raamatupoes" ja "Mõrv nõmmel", on juba lugejate südamed võitnud, pakkudes põnevust ja kaasahaaravaid tegelasi. "Surm ootab Durhamis" jätkab seda traditsiooni, pakkudes teile, kallis lugeja, võimalust astuda detektiiv Hartley kingadesse ja lahendada üks keerukamaid juhtumeid tema karjääris. Kas olete valmis avastama tõde?