Surnumatja tütar

Surnumatja tütar

Autor: Sara Blædel

Kategooria: Krimi ja põnevus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtub, kui minevikust ilmub välja ootamatu pärandus, mis paneb sind oma elu ümber hindama? See on lugu Ilka Jensenist, tavalisest koolifotograafist Taanis, kes saab ühel päeval Ameerikast kõne, mis muudab kõike. Tema isa, kes lahkus kodust üle kolmekümne aasta tagasi ja kellega pole ta sellest ajast saadik kontakti omada suutnud, on meie hulgast lahkunud. Isa testament toob Ilka elusse uue peatüki, kui ta saab teada, et on päranduseks saanud matusebüroo väikeses Ameerika linnakeses.

Põnevusromaan "Surnumatja tütar" viib sind Ilka südantlõhestavale teekonnale, kus ta üritab mõistatada oma isa elu ja otsuseid. Miks ta lahkus nii äkitselt? Kes ta oli peale seda, kui ta oma pere maha jättis? Ilka, kes on täis küsimusi ja igatsust, võtab ette reisi Ameerikasse, lootuses leida vastuseid, mis aitaksid tal minevikuga rahu teha. Kuid see, mida ta avastab, on midagi, mida ta poleks osanud oodata. Uued saladused ja mõistatused kerivad lahti, kui ta sukeldub oma isa varjatud ellu.

Sara Blædel, üks Taani armastatumaid krimikirjanikke, toob lugejateni haarava loo, mis on esimene osa Ilka Jenseni triloogiast. Blædel, keda on pärjatud mitmete auhindadega, sealhulgas Taani ihaldatuima kirjanduspreemiaga Kuldne Loorberileht, on oma oskusega luua pinget ja sügavat emotsionaalset kaasaelamist tõestanud end kui meisterkirjanikku. Tema teosed on tõlgitud ligi neljakümnesse keelde ja ta on korduvalt valitud Taani populaarseimaks autoriks.

Kui sind köidavad lood perekonnasaladustest, leinast ja eneseleidmisest, siis "Surnumatja tütar" on just sinule. See on lugu, mis ei jäta sind külmaks ning mis kutsub sind kaasa mõistatama ja avastama koos peategelasega.