SUUR KLEEPSURAAMAT VÄIKESTELE

SUUR KLEEPSURAAMAT VÄIKESTELE

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.70€
Osta
Kas teie pisike on valmis avastama värvide ja kujundite maailma? "Suur Kleepsuraamat Väikestele" on justkui võluraamat, mis viib teie lapse imelisele teekonnale, kus ta saab kohtuda armastatud tegelastega nagu elevant, liblikas ja öökull. Iga lehekülg on kui uus seiklus, kus teie väike saab oma kätega luua ja õppida.

Selles raamatus on suured ja selged pildid, mis on spetsiaalselt loodud väikelastele silmas pidades. Lastele meeldib kujutlusvõimet kasutada, asetades värvilised kleepsud täpselt õigetele kohtadele, arendades samal ajal oma peenmotoorikat ja koordinatsiooni. Ringid ja ringikesed on ideaalsed väikeste näppude jaoks, muutes kleepimise lihtsaks ja nauditavaks.

Peale kleepsude paigutamist pakub raamat veel üht loomingulist tegevust – värvimist. See on suurepärane võimalus julgustada lapse loovust ja eneseväljendust, pakkudes talle rõõmu ja uhkustunnet oma tehtud töö üle.

Oluline on märkida, et kuigi see raamat on suunatud just väikestele lastele, sisaldab see väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele lämbumisohu tõttu. Seega, kui teie laps on sellest vanusest noorem, veenduge, et teie järelvalve all saaks ta turvaliselt raamatut nautida.

"Suur Kleepsuraamat Väikestele" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on vahend, mis toetab teie lapse arengut ja pakub talle tunde kestvat lõbu ja õppimisrõõmu. Kas olete valmis koos lapsega avastama, mida kõike saab luua lihtsate kleepsude ja värvidega?