Suur kuri hunt ja tema 14 väikest kutsikat

Suur kuri hunt ja tema 14 väikest kutsikat

Autor: Christine Naumann-Villemin

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui klassikaline muinasjutt võtaks ootamatu pöörde? "Suur kuri hunt ja tema 14 väikest kutsikat", autoriks Christine Naumann-Villemin, pakub just sellist värskendavat ja humoorikat võimalust.

Raamatu süžee viib meid tagasi tuttavate kolme põrsakese loo juurde, kuid seekord on lool üks väike vimka. Kujutage ette suurt kurja hunti, kes on tuntud oma paheliste plaanide poolest, kuid ühel päeval seisab ta silmitsi ootamatu väljakutsega: tema hundikutsikakool on suletud! Nüüd peab ta hakkama saama oma neljateistkümne vallatu kutsikaga, kes on valmis igasugusteks pahandusteks.

See raamat viib teid läbi naeru ja põnevuse, kui näete, kuidas suur kuri hunt püüab olla korraga nii isa kui ka õpetaja oma kutsikatele, samal ajal kui põrsad ja teised muinasjututegelased satuvad uutesse ja ootamatutesse seiklustesse.

Christine Naumann-Villemini looming on tuntud oma vaimukuse ja originaalsuse poolest, ning see lugu ei ole erand. Lugejana avastate, et isegi kõige kurjemad tegelased võivad olla armastavad vanemad ja et iga päev võib tuua uusi õppetunde ja naeru.

Kui otsite midagi, mis paneb teid naerma ja vaatama klassikalisi lugusid uue nurga alt, siis "Suur kuri hunt ja tema 14 väikest kutsikat" on teie jaoks ideaalne valik. Avastage, kuidas segadus ja armastus käivad käsikäes selles vaimukas ja südamlikus jutustuses.