Suur kuri hunt, tema 14 väikest kutsikat ja ... Punamütsike

Suur kuri hunt, tema 14 väikest kutsikat ja ... Punamütsike

Autor: Christine Naumann-Villemin

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma muinasjutulisse maailma, kus kõik pole päris see, mis paistab? "Suur kuri hunt, tema 14 väikest kutsikat ja ... Punamütsike" on Christine Naumann-Villemini kirjutatud lugu, mis toob teieni ühe erakordse pere seiklused.

Avastage, kuidas see nime poolest kuri, kuid tegelikkuses südikas hunt püüab oma neljateistkümnele rõõmsameelsele ja uudishimulikule kutsikale õpetada, kuidas vanades lugudes kavalust ja nutikust üles näidata. Kuid kui kõige noorem kutsikas, armas väike Lisette, hakkab pudikeeles oma mõtteid jagama, peaks suur kuri hunt võtma aja maha ja pöörama tähelepanu just sellele pisikesele häälele.

See värviküllane ja kaasahaarav raamat viib teid läbi huumori ja südamlikkuse, näidates, et tihtipeale on just kõige väiksematel tegelastel kõige suurem roll. Kas suur kuri hunt ja tema kutsikad õpivad midagi uut kohtumisest Punamütsikese ja vanaemaga? Avage leheküljed ja laske end kaasa haarata selles põnevas pöördes klassikalises muinasjutus.

Kui teile meeldib lugeda lugusid, mis panevad mõtlema ja südant soojendavad, siis on see raamat just teile. Lugege, kuidas iga pereliige, olenemata suurusest või vanusest, võib tuua elu õppetunde ja rõõmu. "Suur kuri hunt, tema 14 väikest kutsikat ja ... Punamütsike" ootab teid, et pakkuda naeratusi ja õpetlikke hetki kogu perele.