SUUR ÕUDUSRAAMAT KLEEPSUDE JA ÜLESANNETEGA

SUUR ÕUDUSRAAMAT KLEEPSUDE JA ÜLESANNETEGA

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.19€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevusse, mis paneb su ihukarvad püsti tõusma? "Suur Õudusraamat Kleepsude ja Ülesannetega" on just see, mida vajad, et tuua esile oma sisemine õudusmeister. See teos ei ole lihtsalt raamat – see on seiklus, mis ootab sind lehekülgede vahel, kus saad luua oma kõhedusttekitavaid lugusid.

Üle 150 kleebise annavad sulle võimaluse kaunistada oma õudusuniversumit just nii, nagu ise soovid. Avasta, kuidas kujundada oma kummitusmaja, valmistada ette koletisemask peole või segada kokku vampiirikokteil, mis paneb su sõprade südamed kiiremini põksuma.

Kuid ole ettevaatlik – see raamat pole mõeldud kõige pisematele õudusfännidele. Väikeste osade tõttu võib see olla ohtlik alla 3-aastastele lastele, kuna esineb lämbumisoht.

Kui sulle meeldib adrenaliin ja naudid oma sõprade kergelt ehmatamist, siis "Suur Õudusraamat Kleepsude ja Ülesannetega" on ideaalne valik sinu raamaturiiulile. Ära lase sellel võimalusel käest – haara oma eksemplar ja alusta oma põnevat õudusseiklust juba täna!