SUUR PIIBLILEKSIKON

SUUR PIIBLILEKSIKON

Autor: Fritz Rienecker,Gerhard Maier

Kirjastus: LOGOS AS

Kategooria: Kristlus
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
46.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
47.95€ / 45.55€
Osta
Kui oled huvitatud Piibli maailmast ja soovid süvitsi mõista selle ajaloolist ning kultuurilist tausta, siis "Suur Piiblileksikon" on teos, mida sa ei saa endale tutvustamata jätta. See teatmeteos, mille on koostanud Fritz Rienecker ja Gerhard Maier, on tõeline aarete varakamber kõigile, kes soovivad avardada oma teadmisi Piibli kohta.

Eestikeelne väljaanne "Lexikon zur Bibel" on tõlgitud ja kohandatud just sinu mugavuseks, pakkudes laiahaardelist ülevaadet Piibli terminitest ja isikunimedest. Raamatus on üle 6000 märksõna, mis on esitatud selgelt ja arusaadavalt, et saaksid kiiresti leida vastuseid oma küsimustele.

Lisaks põhjalikule sõnastikule leiad teosest hulgaliselt illustratsioone, skeeme ja kaarte, mis aitavad sul paremini visualiseerida ja mõista Piibli aegu ning geograafiat. Need visuaalsed abivahendid on hindamatuks abiks, kui soovid sukelduda sügavamale Piibli tekstide ja kontekstide maailma.

Kas oled teoloogiaüliõpilane, kirikuõpetaja või lihtsalt Piibli huviline, "Suur Piiblileksikon" on asendamatu allikas, mis aitab sul avastada ja mõtestada Piibli keerukat maailma. See on teos, mis peaks kuuluma iga Piibli uurija raamaturiiulile, pakkudes usaldusväärset ja hõlpsasti kasutatavat informatsiooni, mis on kogutud aastatepikkuse uurimistöö tulemusena.

Võta aega, et sukelduda "Suure Piiblileksikoni" lehekülgedele ja avasta Piibli maailm uue nurga alt. Sinu teekond Piibli tarkuse allikate juurde algab siit.