Suur pissimise raamat

Suur pissimise raamat

Autor: Jakub Plachy

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Huumor
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.90€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kui palju saladusi võib peituda ühes igapäevases tegevuses nagu urineerimine? "Suur pissimise raamat", mille on kirjutanud Jakub Plachy, avab ukse sellele alahinnatud ja tihti tabuteemalisele valdkonnale. Autor, kes on veetnud kakskümmend kaheksa aastat uurides ja mõtestades lahti pissimise kunsti, jagab teiega oma põhjalikke teadmisi ja avastusi.

See raamat on tõeline avastusretk, mis viib teid ajaloo hämarusest tänapäeva teaduslike avastusteni. Plachy kirjeldab, kuidas pissimine on olnud osa meie elust aegade algusest peale ja kuidas see on mõjutanud nii kultuure kui ka individuaalset käitumist. Ta käsitleb urineerimist mitte ainult bioloogilise vajadusena, vaid ka sotsiaalse ja kultuurilise nähtusena.

Raamatu "Suur pissimise raamat" eesmärk on eemaldada müüte ja eelarvamusi, mis on seotud pissimisega, ning näidata selle tegevuse olulisust ja loomulikkust. Autori põhjalikud uuringud ja isiklikud tähelepanekud aitavad teil mõista urineerimise protsessi sügavamalt ja võib-olla isegi muuta teie suhtumist sellesse igapäevasesse, kuid olulisse tegevusse.

Kui olete valmis avardama oma silmaringi ja vaatama pissimisele uue nurga alt, siis on "Suur pissimise raamat" just teie jaoks. See on teos, mis ei karda murda tabusid ja valgustada teid pissimise imelises maailmas.