SUUR RETK

SUUR RETK

Autor: Rein Põder

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
8.99€
Osta
Avasta ajaloo ja looduse sügavusi Rein Põdera haaravas teoses "Suur Retk". See romaan viib sind kaasahaaravale teekonnale koos viiekümneaastase kirjaniku ja endise väligeoloogiga, kes on sukeldunud kirjutamisse, et tuua valgust Eestist pärit baltisaksa loodusteadlaste elutöödele. Tema uurimistöö saab ootamatu pöörde, kui kaks seiklushimulist noormeest ilmuvad tema uksele plaaniga järgida legendaarse loodusteadlase Richard Maacki (1825–1886) Viljui ekspeditsiooni radu.

Kirjaniku sisemine seikleja ärkab ning ta otsustab noorte ettevõtmisega liituda, kuid see otsus viib ta pettumusteni ja ootamatusteni. Alguses tundub ettevõtmine paljutõotav, kuid peagi hakkab seltskond lagunema ja kirjanik leiab end olukorrast, kus peab üksi jätkama alustatud teekonda. Selles romaanis põimuvad kaks erinevat ajastut ja ettevõtmist, luues ühe suure ja meeldejääva retke, mis on täis üllatusi ja avastusi.

"Suur Retk" on lugu vastupidavusest, ajaloo sügavustest ja inimhinge igavikulisest janust avastuste järele. Põdera kirjutatud teos pakub Sulle üllatavaid vaatenurki ja lahendusi, mis on seotud Maacki pärandiga, ning kutsub Sind kaasa rännakule, mis on sama palju isiklik avastusretk kui ajalooline seiklus. Kas oled valmis sukelduma ajaloo lehekülgedele ja avastama midagi uut nii maailmast kui ka iseendast? "Suur Retk" ootab Sind.