SUUR SEIKLUS. KLEEPSUD KÕIGE VÄIKSEMATELE

SUUR SEIKLUS. KLEEPSUD KÕIGE VÄIKSEMATELE

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Tere, väike raamatusõber! Kas oled valmis oma käsi ja meelt proovile panema? "Suur Seiklus: Kleebisraamat Kõige Väiksematele" on just see, mida vajad, et avastada geomeetria maailma ja arendada oma peenmotoorikat.

Raamat pakub Sulle põnevat võimalust sukelduda kleebisega seiklustesse, kus iga lehekülg on uus väljakutse. Sinu ülesanne on leida õige kujund ja värv ning paigutada kleebis täpselt sinna, kuhu see kuulub. See on nagu väike pusle, mis ootab lahendamist!

Kuid see pole lihtsalt mäng, see on ka õppimise viis. Raamatu kaudu saad tutvust teha erinevate geomeetriliste kujunditega, mis on igapäevaelus nii olulised. Samuti avardad oma silmaringi ja õpid tundma maailma läbi lõbusate ja värvikirevate piltide.

Kuid pea meeles, et kuigi see raamat on mõeldud just Sulle, on oluline olla ettevaatlik. Raamatus olevad väikesed kleebisdetailid ei sobi alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad põhjustada lämbumisohtu.

Seega, kui oled üle kolme aasta vana ja armastad avastamist ning loovat tegevust, "Suur Seiklus: Kleebisraamat Kõige Väiksematele" ootab Sind! Lase oma kujutlusvõimel lennata ja loo oma maailm, kus iga kleebis on osa suurest seiklusest. Head kleebitsemist!