SUUR VÄRVIVÕLUR. KILPKONN

SUUR VÄRVIVÕLUR. KILPKONN

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas otsid lõbusat tegevust, mis pakub rõõmu nii kodus kui ka väljaspool seda? "Suur Värvivõlur. Kilpkonn" on just see, mida vajad! See värvimisraamat on suurepärane kaaslane igale seiklusele – olgu see siis piknik rannas, puhkusereis või külastus sõprade juurde.

Raamatu kaante vahel on peidus tõeline aare – 8 erksavärvilist pliiatsit, mis on valmis tuua ellu 32 lõbusat ja omanäolist pilti. Need pildid on loodud selleks, et äratada Sinu loovust ja pakkuda tunde kestvat meelelahutust.

"Suur Värvivõlur. Kilpkonn" ei ole lihtsalt värvimisraamat, see on värav fantaasiamaailma, mis aitab arendada peenmotoorikat ja värvitaju. Värvimine on tegevus, mis võib aidata rahuneda ja lõõgastuda, pakkudes samal ajal ka võimalust oma kunstioskusi lihvida.

Kui oled lapsevanem, kes otsib viisi, kuidas oma last loominguliselt tegevuses hoida, või täiskasvanu, kes soovib pöörduda tagasi lapsepõlve lihtsate rõõmude juurde, siis see raamat on Sinu jaoks ideaalne valik. Võta "Suur Värvivõlur. Kilpkonn" oma järgmisele väljasõidule kaasa ja lase värvidel rääkida!