SUUR VÄRVIVÕLUR. LEPATRIINU

SUUR VÄRVIVÕLUR. LEPATRIINU

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas otsid lõbusat ja kaasahaaravat tegevust oma lapsele, mis oleks ideaalne kaaslane igale poole kaasa võtmiseks? "Suur Värvivõlur. Lepatriinu" on just see, mida vajad. See värvimisraamat pakub rikkalikku ja värvikat meelelahutust, olles suurepärane valik nii reisidele, rannapäevadele, õue seiklustele kui ka lihtsalt sõprade juurde külla minnes.

Raamatu kaante vahel peitub 32 lõbusat ja fantaasiarikast pilti, mis ootavad sinu lapse loomingulist puudutust. Lisaks on mugavuse mõttes kaasas 8 erksavärvilist värvipliiatsit, et saaksite värvimisega alustada kohe, ilma et peaksite muretsema eraldi kunstitarvete pärast.

"Suur Värvivõlur. Lepatriinu" ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on võimalus arendada lapse loovust ja peenmotoorikat, pakkudes samal ajal rõõmu ja rahulolu värvide maailma avastamisest. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos lapsega, aidates neil õppida värvide kooskõlast ning äratada ellu igal leheküljel peituvad tegelased ja stseenid.

Võta "Suur Värvivõlur. Lepatriinu" oma järgmisele seiklusele kaasa ja naudi rõõmsaid hetki, kui sinu laps loob oma värvikirevas maailmas uusi meistriteoseid.