SUUR VÕIDUSÕIT. VÄRVIMISE RÕÕM

SUUR VÕIDUSÕIT. VÄRVIMISE RÕÕM

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.49€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Avasta kiiruse ja värvi maailm "Suur Võidusõit: Värvimise Rõõm" lehekülgedel, mille on loonud andekas autor. See raamat viib sind põnevale teekonnale, kus saad ise luua võidusõidumaailma erksad värvid. Olgu sul pliiatsid või vildikad käepärast, sest iga lehekülg pakub sulle võimalust lisada oma isiklik puudutus adrenaliinirohketele stseenidele.

Kas oled valmis panema oma loovuse proovile? "Suur Võidusõit: Värvimise Rõõm" on suurepärane võimalus lasta oma kujutlusvõimel lennata, tuues esile sinu sisemise kunstniku. Võidusõiduautod, kiired sirged ja keerulised kurvid ootavad sinu pliiatsi puudutust, et ellu ärgata.

See värvivihik on ideaalne kingitus nii noortele kui ka vanadele võidusõiduhuvilistele, kes naudivad käelisi tegevusi ja loovuse väljendamist. Iga pilt on hoolikalt valitud, et pakkuda sulle mitte ainult lõbu, vaid ka võimalust arendada peenmotoorikat ja värvitaju.

Kas oled valmis asetama oma värvid stardijoonele? Haara "Suur Võidusõit: Värvimise Rõõm" ja alusta oma isiklikku võidusõitu läbi värvide ja vormide!