SUURED JA VÄIKESED MASINAD. 11 LUGU KÕIGE PISEMATELE

SUURED JA VÄIKESED MASINAD. 11 LUGU KÕIGE PISEMATELE

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite raamatut, mis viib teie pisikeste fantaasia suurte ja väikeste masinate imelisse maailma? "Suured ja Väikesed Masinad: 11 lugu kõige pisematele" on just see, mida vajate. See armas kogumik toob esile väikelaste igapäevaseid seiklusi, kus masinad mängivad suurt rolli.

Kujutage ette, kuidas Leo ja Emily oma tõukeautodega võidu tuhisevad või Tom koos isaga imestavad, kuidas kraana kõrgustesse küünib ja rasket tööd teeb. Joonas uurib suure huviga, kuidas prügiauto kogu linna prügi kokku korjab, ja Lukas näeb unes, kuidas maasikajäätisega segumasin maitsvaid maiusi valmistab.

See vastupidav pappraamat on ideaalne kaaslane teie lapse esimesteks lugemiselamusteks. Suureformaadiline ja kõvade lehtedega raamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, et nad saaksid seda turvaliselt uurida ja avastada. Raamat on tõlgitud saksa keelest Eve Sooneste poolt ja sobib suurepäraselt lugemiseks koos ema, isa või vanema sõbraga.

Iga lugu on kujundatud nii, et see haaraks teie lapse tähelepanu ja ergutaks tema uudishimu. Need 11 lugu on täis seiklusi ja õpetlikke hetki, mis on ideaalsed alla kaheaastastele lastele, kes on valmis avastama maailma enda ümber.

Lubage oma lapse kujutlusvõimel lennata "Suurte ja Väikeste Masinate" lehekülgedel ja jälgige, kuidas nende silmad särama löövad iga uue masinaavastusega. See on raamat, mis ei paku mitte ainult lõbu, vaid aitab kaasa ka teie lapse arengule ja õppimisele.