Suured kassid

Suured kassid

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta suurte kasside põnev maailm läbi luule ja mängu! "Suured kassid" on raamat, mis viib sind ja su pisikest lugejat rännakule läbi džunglite, savannide ja metsade, kus elavad need muljetavaldavad kiskjad. Iga lehekülg on nagu uus seiklus – kujundatud loomakujuliseks, et köita laste tähelepanu, ja varustatud liikuvate silmadega, mis muudavad lugemiskogemuse interaktiivseks ja elavaks.

Raamatu papist leheküljed on loodud vastu pidama ka kõige entusiastlikumatele väikestele kätele, pakkudes samas harivat sisu, mis on kohandatud noorele lugejaskonnale. See on suurepärane võimalus õpetada oma lapsele maailma eri paigus elavate kassiliikide kohta – alates aukartustäratavast lõvist kuni salapärase ja elegantseni jõudva leopardini.

Kas teadsid, et suured kassid on ühed kõige võimsamad kiskjad meie planeedil? Nende graatsilisus, jõud ja ilu on ammu inimesi võlunud. Raamatu "Suured kassid" kaudu saad sa oma lapsele edasi anda austust ja imetlust nende suursuguste loomade vastu, samas arendades tema lugemisoskust ja armastust raamatute vastu.

Kasuta võimalust tutvustada oma lapsele looduse imesid läbi selle kauni ja hariva raamatu. "Suured kassid" on ideaalne kingitus igale uudishimulikule väikesele loodusesõbrale, kes on valmis avastama suurte kasside saladusi.