SUURED MASINAD. VÄHEKE VÄRVIMIST

SUURED MASINAD. VÄHEKE VÄRVIMIST

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.40€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Avasta põnev maailm, kus suured masinad tööd rügavad ja loo ise nende värvikirev elu! "Suured Masinad. Väheke Värvimist" on raamat, mis viib sind rasketehnika imelisse maailma, kus saad ise olla kunstnik, kes annab masinatele elu ja isikupära.

Kas oled kunagi mõelnud, milline võiks välja näha sinu unistuste ekskavaator? Või milliseid värve kannaks traktor, mis töötab just sinu väljamõeldud farmis? See raamat annab sulle võimaluse lasta oma kujutlusvõimel lennata, pakkudes sulle erinevaid masinaid, mida saad oma maitse järgi värvida.

Raamatu lehekülgedel ootavad sind erinevad rasketööstusmasinad – alates võimsatest ekskavaatoritest kuni mitmekülgsete traktoriteni. Iga masin on joonistatud detailse hoolega, et pakkuda sulle võimalikult tõetruud kogemust. Sa ei pea olema professionaalne kunstnik, et nautida nende suurte masinate elluäratamist – piisab vaid suurest kujutlusvõimest ja tahtest luua midagi ainulaadset.

"Suuured Masinad. Väheke Värvimist" on suurepärane viis, kuidas saad lõõgastuda ja puhata igapäevasest saginast, sukeldudes samal ajal tehnikamaailma, mis on täis võimsust ja jõudu. See on ideaalne tegevus nii lastele, kes soovivad õppida tundma erinevaid masinaid, kui ka täiskasvanutele, kes tahavad meenutada lapsepõlve või lihtsalt nautida rahulikku hetke värvidega mängides.

Võta pintsli või pliiatsid ja anna nendele masinatele oma nägemus – see on sinu võimalus olla looja suurte masinate maailmas. Ära oota enam, vaid avasta, kui põnev ja rahustav võib olla värvimine "Suurte Masinate" seltsis!