Suurkoomiks. Armastuse vägi

Suurkoomiks. Armastuse vägi

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Keskmine kooliiga, vanus 13-15
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€ / 9.49€
Osta
Tere, armastatud lugemishuviline! Kas olete valmis sukelduma seiklusrohkesse maailma, kus armastus on õhus ja kõik on võimalik? "Suurkoomiks. Armastuse vägi" on kogumik, mis viib teid südantsoojendavate lugude keerisesse, kus Disney armastatuimad tegelased – olgu selleks siis vahvad Donald ja Daisy või igavesti nooruslikud Miki ja Minni – avastavad armastuse imelisi tahke.

Kevad toob endaga kaasa uued tunded ja Pardi- ning Hiirelinna elanikud ei ole sellele immuunsed. Brigitta, kes on alati olnud tuntud oma leidlikkuse poolest, pöördub isegi nõiakunsti poole, et olla oma armastatud Robertikesele lähemal. Ent armastus ei ole alati lihtne – see võib olla täis igatsust ja valu, nagu me näeme Verona linnas, kus armunud hinge vaevavad sügavad tunded.

Kuidas aga armastus lõpuks võidule pääseb, sellest saate osa lugedes neid paeluvaid lugusid. Võib-olla on see armumine esimesest silmapilgust või ehk on vaja aega, et tõelisi tundeid mõista – "Suurkoomiks. Armastuse vägi" on siin, et näidata, kui võimas ja mitmekülgne armastus tegelikult on.

Kui olete valmis lasta oma südamel soojeneda ja naerda koos tegelastega nende armastuseotsingutel, siis on see koomiks just teile. Avastage, kuidas muusika ja kirg võivad päästa isegi kuningliku krooni ja valitsuskepi, ning kuidas iga lugu toob esile armastuse erinevaid tahke.

Ärge laske sellel võimalusel käest – "Suurkoomiks. Armastuse vägi" ootab teid, et pakkuda tundeid, naeru ja seiklusi, mis on ajatud ja mida mäletate veel kaua pärast viimase lehekülje keeramist. Võtke aeg maha ja lubage endale hetk koos Disney maagiliste tegelastega, kes on valmis teid tõestama, et armastus on tõepoolest vägev jõud.