SUVEKS MAALE

SUVEKS MAALE

Autor: Silja Paavle

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas otsid midagi, mis viiks sind tagasi nendele päikeselistele päevadele maal, kus aeg justkui seisab ja iga hetk tundub täis rahu ja lihtsust? Silja Paavle "Suveks maale" on just see, mida vajad. See on raamat, mis äratab su meeled ja toob esile mälestused lapsepõlve suvedest, kus päevad möödusid mängides ja uusi seiklusi otsides.

"Suveks maale" ei ole tavaline raamat. See on luulevormis kujundatud pappraamat, mis on loodud kestma ja taluma lugemist korduvalt. Silja Paavle sõnad voolavad lehekülgedelt nagu suvine jõgi, kandes sind kaasa läbi mälestuste ja hetkede, mis on täis soojust ja valgust.

Kui sa armastad luulet ja hindad Eesti suve võlu, siis see raamat räägib sinuga. See on nagu ajarännak, mis viib sind tagasi nendesse lihtsatesse päevadesse, kus suurimaks mureks oli see, kas homme sajab või paistab päike. Raamat on suurepärane kaaslane nii suurtele kui väikestele lugejatele, kes tahavad kogeda suve maagiat igal aastaajal.

Lase "Suveks maale" olla sinu giidiks läbi Eesti suvise maastiku, kus iga rida ja sõna on nagu värske tuuleiil, mis toob endaga kaasa lõhnu ja helisid suvisest maakohast. Avasta uuesti need lihtsad rõõmud ja lase Silja Paavle luulel end kanda läbi suviste päevade, mis on täidetud rõõmu ja vabadusega.

Kui sa hindad kodumaist kirjandust ja otsid midagi, mis tõeliselt kõnetaks sinu hinge, siis "Suveks maale" on raamat, mille järele haarata. Võta hetk iseendale, lehitse lehekülgi ja lase end viia suvisele maale, kus iga päev on seiklus ja iga luulerida toob naeratuse su huulile.