Suvemaa

Suvemaa

Autor: Hannu Rajaniemi

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Ulme
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.99€
Osta
Kujutage ette maailma, kus surm pole enam hirmutav lõpp, vaid hoopis uue avastuse algus. "Suvemaa" on Soome kirjaniku Hannu Rajaniemi põnevik, mis viib lugeja alternatiivajaloolisse 1938. aasta Briti impeeriumisse, kus surmajärgne elu on teaduslikult tõestatud ja muutunud igapäevaseks reaalsuseks.

Selles maailmas on surm vaid ukseavaja Suvemaale – kummalisse ja keerukasse metropolisse, kus hiljuti lahkunud jätkavad oma eksistentsi teises dimensioonis. Suvemaa on koht, kus endised poliitikud ja spioonid jätkavad oma maiseid mänge ning kus igatsus ja armastus ei tunne piire isegi pärast füüsilist surma.

Ent Suvemaa ei ole ainus, kes on avastanud võimaluse kasutada surmajärgset elu oma eesmärkide saavutamiseks. Nõukogude Liit on samuti astunud mängu, varustatud oma spioonide ja tehnoloogiaga, mis võimaldab neil luua oma jumalikku entiteeti.

Kui Briti välisluureteenistuse agent Rachel White saab teada, et Suvemaal tegutseb reetur, kes võib ohustada kogu impeeriumi, algab ohtlik mäng, kus panused on kõrgemad kui kunagi varem. Rachel peab oma karjääri ja elu riskides tabama spiooni, kes on juba ületanud surma piiri. See on lugu, mis paneb proovile kõik, mida me arvame teadvat surmast ja elust pärast seda.

Hannu Rajaniemi, sündinud 1978. aastal, on tunnustatud teadusliku fantastika autor, kelle looming on saanud inspiratsiooni nii teadusest kui ka ulmekirjandusest, eriti Jules Verne'i töödest. Rajaniemi, kes on ka teadlane, elab ja töötab praegu Ameerika Ühendriikides, tuues lugejateni oma ainulaadse nägemuse tulevikust ja teispoolsusest.

"Suvemaa" on teos, mis ühendab meisterlikult spiooniromaanide põnevust ja ulmekirjanduse sügavust, pakkudes lugejale haaravat ja intellektuaalselt ergutavat lugemiskogemust. Kas olete valmis sukelduma sellesse maailma, kus surm on alles algus?