SUVISED HÄÄLED

SUVISED HÄÄLED

Autor: Géraldine Cosneau

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline võiks olla suvine päev läbi väikese lapse silmade? "Suvised hääled", autoriks Géraldine Cosneau, viib sind ja sinu pisikest avastajat ühele erilisele teekonnale läbi suvise looduse. See armas pildiraamat on justkui aken, mille kaudu saab jälgida, kuidas minategelane – kes peidab end raamatu lõpuni saladusloori taha – veedab oma suvist lõunatundi.

Kujutle end pikali heinamaal, kus päike paitab nahka ja tuuleke õõtsub õrnalt rohuhalmeid. Sinu ümber on elu täis: ritsikad siristavad oma rütmilist laulu, pääsukesed tiirutavad õhus ja jutustavad omavahel vidistades päeva seiklustest. Kägu ja peoleo, need metsa ooperilauljad, esitavad duetti, samal ajal kui kurg oma nokka pragistab ja konnad basseinihäälega krooksuvad. Eemal, justkui taustakoorina, lisavad oma hääled kanad, kaagutades kokku päeva muljeid.

See raamat on loodud spetsiaalselt 1,5–4-aastastele uudishimulikele hingedele, pakkudes neile võimalust kuulata ja õppida tundma kümme autentset loodushäält. Tekst on just parasjagu poeetiline, et kutsuda esile rahulolu ja rahu tunne, luues ideaalse atmosfääri enne uinakut või ööund.

Kui oled valmis oma lapsele tutvustama looduse imelist maailma, siis "Suvised hääled" on ideaalne valik. See on raamat, mis ei paku ainult lugemisrõõmu, vaid on ka interaktiivne elamus, mis ärgitab väikeseid avastajaid kuulama ja õppima. Ja ärge unustage, raamatu lõpus ootab teid üllatus – kes on see salapärane tegelane, kes suvist päeva nii naudib? Avastage see koos!