TAAVETI MEHETEOD NEETUD KÜLAS

TAAVETI MEHETEOD NEETUD KÜLAS

Autor: Loone Ots

Kirjastus: MENU KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
10.00€ / 9.50€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Eesti muistendite sügavustesse ja avastama, kuidas ühe nooruki vaprus ja nutikus võivad päästa terve küla? "Taaveti Mehetegu Neetud Külas" on Loone Otsa sulest pärit põnev lugu, mis viib sind üheksa-aastase Taaveti kõrval läbi aastaaja ringi, kus iga päev on täis tööd, laulu ja salapära.

Elades Merekivi külas Pulga talus, otsustab Taavet jaaniööl ette võtta julge retke, et leida müstiline sõnajalaõis. See otsus viib ta keerukatele radadele, kus kohtab nii sõbralikke haldjaid kui ka kavalat Vanapaganat. Kuidas saab üks väike poiss hakkama nii suurte väljakutsetega?

Raamat on justkui ajarännak, mis viib sind tagasi vanade eestlaste igapäevaellu, kus iga tegu ja otsus on tähtis. Saad õppida vanu rahvalaule, mõistatusi ning ammuseid elutarkusi, mis on tänaseks päevaks paljude jaoks unustuse hõlma vajunud. Lisaks pakub raamat ka põnevaid ülesandeid, mis suunavad sind avastama Eesti Vabaõhumuuseumi varjatud nurki ja lugusid.

Kui sind huvitab, kuidas vanasti Eestis elati ja millised olid meie esivanemate tarkused ja uskumused, siis "Taaveti Mehetegu Neetud Külas" on just see, mida vajad. See on lugu, mis ei paku ainult kaasahaaravat lugemist, vaid ka võimalust õppida ja kasvada koos peategelasega. Pane end valmis avastama, kuidas Taaveti julgus ja sihikindlus loovad legendi, mis elab edasi põlvest põlve.