TABAMATU ÕNN

TABAMATU ÕNN

Autor: Gregoire Delacourt

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
"Tabamatu Õnn" on sügavalt liigutav romaan, mille on kirjutanud prantsuse autor Grégoire Delacourt. See lugu viib sind Antoine'i maailma, kes on neljakümneaastane pereisa ja elukutselt kindlustusekspert. Tema igapäevatöö on teiste inimeste elude hindamine ja nende rahalise väärtuse määramine. Kuid ühel saatuslikul ööl seisab ta silmitsi omaenda eksistentsi hindamisega ja jõuab jahmatava tõdemuseni, et tema elu on kulgenud läbi mitmete ebaõnnestumiste.

Antoine'i meeleheitlik otsus oma elule ja laste tulevikule traagiline lõpp teha viib ta ootamatule teekonnale, mis algab nurjunud katsest ja viib ta psühhiaatriahaigla sulgude vahele. Seal, silmitsi oma tegude ja nende tagajärgedega, hakkab ta mõistma elu tõelist väärtust.

"Tabamatu Õnn" räägib loo valu ja andestuse jõust, mis on võimeline muutma inimese elu suunda. See on lugu, mis paneb sind mõistma, et õnn võib olla püüdmatu, kuid elu väärtus on midagi, mida ei saa rahas mõõta. See on raamat, mis ei jäta sind külmaks ja kutsub sind üles hindama seda, mis sul tegelikult on.

Kui oled kunagi tundnud, et elu on sind proovile pannud või otsid inspiratsiooni andestamise ja edasiliikumise kohta, siis "Tabamatu Õnn" võib olla just see lugemiskogemus, mida vajad. See on lugu, mis kinnitab, et isegi kõige süngemates hetkedes on lootus ja ilu leitav, kui me oleme valmis seda nägema.