Taevas ja põrgu

Taevas ja põrgu

Autor: Christoph Wrembek

Kirjastus: JOHANNES ESTO ÜHING

Kategooria: Kristlus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.96€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.15€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis peitub surmajärgse elu müsteeriumi taga? Christoph Wrembeki teos "Taevas ja põrgu" pakub sügavat sukeldumist nendesse küsimustesse, mis on inimkonda paelunud aegade algusest peale. Raamat heidab valgust põrgu kontseptsiooni päritolule ja selle tähendusele läbi ajaloo, samuti sellele, kuidas see mõiste mõjutab meid tänapäeval.

Autor, tuginedes oma põhjalikele teadmistele Piiblist ja kiriklikest õpetustest, viib teid läbi argumenteeritud teekonna, mis kummutab levinud arusaama põrgust kui lõpliku hukatuse kohast. Wrembeki sõnul ei leia selline ettekujutus tuge Pühakirjast ning see ei haaku armastava Jumala piibelliku ilmutusega.

Christoph Wrembek, kes on teoloogia valdkonnas tunnustatud ekspert, selgitab veenvalt, miks igavene põrgu ei saa eksisteerida armastava ja kõikvõimsa Jumala valitsemise all. Ta toob esile, et Jumala armastus on igavene ja võimsam kui ükskõik milline teine jõud. Wrembeki arvates, kui inimene seisab silmitsi Jumalaga, siis vaba tahte mõjul pöördub ta paratamatult Jumala poole.

Kui need teemad sind kõnetavad, siis "Taevas ja põrgu" on raamat, mis võiks pakkuda sulle uusi perspektiive ja sügavamat mõistmist surmajärgse elu, põrgu ja taeva olemuse kohta. See on teos, mis ei jäta kedagi külmaks ja sunnib lugejat oma uskumusi ja arusaamu kaaluma. Võta aega, et sukelduda Christoph Wrembeki pakutud teoloogilisse arutlusse ja avasta, mis võib peituda elu suurimate küsimuste taga.