Tagurpidi

Tagurpidi

Kirjastus: EESTI JOONISFILM

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2005 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.52€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi kuulnud loo poisi kohta, kes elas oma elu täiesti teistmoodi? Lugu räägib poisist, kelle nimi oli Ants, kuid kõik tundsid teda hoopis Tagurpidi-Antsu nime all. See omapärane hüüdnimi oli tingitud tema kummalisest kommeist teha kõik asjad vastupidi tavapärasele – kujutle vaid, et kannad sokke peas ja mütsi jalgadel! Antsu eriskummaline käitumine valmistas tema vanematele suurt peavalu.

Ühel päeval otsustasid murelikud vanemad saata Antsu oma onu juurde, kes elas kummalises paigas nimega Tagurpidiantsla. Nad lootsid, et kui Ants näeb, kuidas seal asjad käivad, võib-olla hakkab ta oma elu üle järele mõtlema.

Kui Ants rongi peale istus, hüüdis ta vanematele "Tere!" asemel hoopis midagi muud ja tema seiklusrikas teekond algas. Tagurpidiantslas ootas teda ees rohkelt üllatusi, mis ületasid kõik tema senised ettekujutused.

See lugu pärineb Priit Pärna sulest, kes on tuntud oma ainulaadse ja mängulise joonestiili poolest. Tema teos "Tagurpidi" ilmus esmakordselt 1980. aastal ja on sellest ajast peale olnud paljude laste ja täiskasvanute lemmik. Pärna looming on tuntud oma sügavamate tähenduskihtide poolest, mis pakuvad meelelahutust nii nooremale kui ka vanemale lugejale.

Kui oled huvitatud elu nägemisest teise nurga alt või lihtsalt naudid fantaasiarikkaid lugusid, siis "Tagurpidi" võib olla just see raamat, mida otsid. Antsu seiklused Tagurpidiantslas ei jäta kedagi külmaks ja panevad sind kindlasti mõtlema, kuidas meie igapäevased harjumused mõjutavad maailma meie ümber.