TÄHESTIKU SEGADIKUD

TÄHESTIKU SEGADIKUD

Kirjastus: KUMA

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.90€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas otsid lõbusat ja harivat tegevust oma lapsele, kes on juba tähtede maailmaga tuttav? "Tähestiku Segadikud" võib olla just see, mida vajate. See on töövihik, mis on loodud spetsiaalselt noortele mõistatuste sõpradele, kes naudivad tähtedega mängimist ja oma oskuste proovilepanekut.

"Tähestiku Segadikud" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teekond läbi tähestiku, mis on täis põnevaid ülesandeid ja mõistatusi. Iga lehekülg pakub uut väljakutset, aidates lastel arendada oma keelelist taju ja loogilist mõtlemist. Vihikus on 25 unikaalset tähesegadikku, mille igaüks on illustreeritud lõbusate piltidega, et muuta õppimine nauditavaks.

Autor on selle töövihiku koostanud mõeldes sellele, et õppimine võiks olla kaasahaarav ja rõõmu pakkuv. Lisatud juhend selgitab, kuidas tähesegadikke lahendada, muutes selle suurepäraseks vahendiks nii vanematele kui ka õpetajatele, kes soovivad toetada laste lugemisoskuse arengut.

Kui Sinu laps armastab nuputada ja on valmis sukelduma tähtede imelisse maailma, siis "Tähestiku Segadikud" on ideaalne valik. See töövihik ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid aitab kaasa ka keelelisele arengule, andes lastele vajalikud oskused ja enesekindluse edasiseks õppimiseks.