Tähetaalrid

Tähetaalrid

Autor: Vennad Grimmid

Kategooria: Muinasjutud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas headus võib teie elu muuta? Vennad Grimmid, kes on tuntud oma ajatute muinasjuttude poolest, toovad teieni loo "Tähetaalrid", mis räägib väikesest tüdrukust nimega Mathilda. See südantsoojendav lugu on nüüd saadaval ka eesti keeles, tänu Bernadette Wattsi kaunitele illustratsioonidele, mis annavad loole uue hingamise.

Mathilda, kes on vaene ja heasüdamlik, leiab end ühel külmal ööl ilma viimasest varandusest – oma särgist. Ta on andnud selle ära hädasolijale, näidates üles enneolematut suuremeelsust. See lihtne, kuid võimas žest käivitab sündmuste ahela, mis tõestab, et headus ja lahkust ei jää kunagi märkamata.

"Tähetaalrid" on lugu, mis õpetab väärtuslikku elutõde – tehes head, võib oodata head vastu. See on sõnum, mis kõnetab igas vanuses lugejaid ja jääb meelde pikaks ajaks. Bernadette Wattsi illustratsioonid lisavad loole maagilist mõõdet, muutes iga lehekülje pööramise ootusärevaks elamuseks.

Kui soovite oma päeva veidi maagiat tuua või jagada seda maagiat oma lastega, siis "Tähetaalrid" on raamat, mille soojus ja tarkus teid kindlasti puudutavad. Avastage, kuidas Mathilda lihtne heategu avab ukse imelisse maailma, kus headus ja heldekäelisus toovad kaasa ootamatuid õnnistusi.