TÄHETÜDRUK

Kirjastus: TIRITAMM KIRJASTUS

Kategooria: Noortele
2004 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.70€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oleks kooli koridore valgustada nagu kõrbetaeva sädelevad tähed? "Tähetüdruk" viib sind just sellisele teekonnale, kus üks erakordne tütarlaps muudab Mica keskkooli halli argipäeva.

Jerry Spinelli, sündinud 1941. aastal, on loonud südantsoojendava loo, mis räägib Leo Borlocki ja salapärase Tähetüdruku vahelisest armastusest. Tähetüdruk, kelle naeratus on võimeline vallutama südameid, toob endaga kooli koridoridesse värsket tuult ja elevust. Kuid see pole lihtsalt armastuslugu – see on lugu sellest, kuidas erilisus ja populaarsus võivad pöörata kogukonna sinu vastu.

Kui Leo armub Tähetüdrukusse, ei oska ta aimatagi, et tema palve tüdrukule "tavaliseks" muutuda viib mõlemad raskete valikute ette. See lugu ei räägi ainult esimesest armastusest, vaid ka eneseleidmise ja isikupära tähtsusest. See on meeldetuletus, et meie erinevused ei tee meist paremaid ega halvemaid – need teevad meid ainulaadseks.

"Tähetüdruk" on kirjandusteoseks, mis kõnetab kõiki, kes hindavad sügavamaid tähendusi ja on valmis kaasa elama tegelastele, kes seisavad silmitsi eelarvamuste ja ootustega, kuid jäävad lõpuni iseendaks. Kui sind paeluvad lood, mis õpetavad tõelistest väärtustest ja julgustavad olema sina ise, siis on see raamat just sulle mõeldud. Võta aega, et sukelduda "Tähetüdruku" maailma ja avastada, kuidas tõeline sära tuleb seestpoolt.