Tähtsad täpid

Tähtsad täpid

Autor: Helle Kirsi

Kirjastus: FANFAAR OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
15.99€
Osta
Kas oled valmis avastama sõnade maagilist maailma, kus täpid ei ole lihtsalt täpid, vaid tõelised seikluse peategelased? Helle Kirsi raamat "Tähtsad täpid" viib sind põnevale rännakule läbi eesti keele, kus täpid ei püsi paigal, vaid peidavad end ja muudavad lausete tähendusi mängulisel moel.

Kujutle, et täpid on nagu väikesed vallatud tegelased, kes ootavad, et sa neid avastaksid. Nad on peitunud raamatu lehekülgede lustakatele piltidele ja sinu ülesandeks on leida, kus need täpid end varjavad. See on nagu peitusemäng, kus iga leitud täpp toob kaasa uue üllatuse ja muudab sõnade tähendusi.

Raamat "Tähtsad täpid" on suurepärane võimalus arendada oma keeletaju ja mängulisust sõnadega. See on ideaalne kaaslane nii lastele, kes alles avastavad keele rikkusi, kui ka täiskasvanutele, kes soovivad oma keeleoskust värskendada või lihtsalt nautida sõnademängu ilu.

Kas oled valmis väljakutseks? Pane oma nutikus proovile ja loo ise uusi eestikeelseid lauseid, kus täpid mängivad võtmerolli. "Tähtsad täpid" ei ole lihtsalt raamat – see on kutse mängida sõnadega ja avastada keele peidetud nurgataguseid. Haara kinni võimalusest rikastada oma keeleoskust ja lisa oma päevale veidi mängulisust!