Taibu ristsõnad ja sudokud

Taibu ristsõnad ja sudokud

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Mälumängud, ristsõnad, mõistatused ja sudokud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.90€
Osta
Kas otsid põnevat ajaviidet, mis pakub samal ajal ka vaimset väljakutset? "Taibu ristsõnad ja sudokud" võivad olla just see, mida vajad. See raamat on täidetud 55 Kodutohtri kullafondi ristsõnaga ja mitmete sudokudega, mis on mõeldud spetsiaalselt selleks, et ergutada sinu mõtlemist ja pakkuda meeldivat ajutreeningut.

Uuringud, sealhulgas üks Current Biology teadusajakirjas avaldatud uurimus, on näidanud, et nõudlikud mõtlemisülesanded, nagu ristsõnade lahendamine, võivad aidata vähendada füüsilist valu. See on seotud asjaoluga, et keskendumist nõudvad tegevused suunavad tähelepanu eemale valust. Seega, kui sind piinab peavalu või muu füüsiline ebamugavustunne, võib ristsõna või sudoku lahendamine pakkuda leevendust.

Lisaks valu vähendamisele on ristsõnade lahendamisel veel palju muid kasutegureid. Need aitavad laiendada silmaringi, parandavad mälu ja tõstavad vaimseid võimeid inimestel igas vanuses. Kui oled ristsõnade ja sudokude fänn või alles avastad nende maailma, on "Taibu ristsõnad ja sudokud" suurepärane valik, et hoida oma meel terav ja aktiivne.

Selle kogumiku abil saad mitte ainult proovile panna oma sõnavara ja loogilise mõtlemise, vaid ka veeta meeldivalt aega, lahendades ülesandeid, mis on koostatud spetsiaalselt sinu vaimse heaolu ja arengu toetamiseks. Kasuta võimalust rikastada oma igapäeva elu ja paku oma ajule väärtuslikku treeningut "Taibu ristsõnade ja sudokude" näol.