TÄIESTI HULLUD LABÜRINDID JA PEITEPILDID (ROHELINE)

TÄIESTI HULLUD LABÜRINDID JA PEITEPILDID (ROHELINE)

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.40€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled valmis põnevale seiklusele koos jänes Niniga, kes otsib oma lemmikporgandit, või hiirekesega, kes on asunud teele, et leida maitsvat juustu? "Täiesti Hullud Labürindid ja Peitepildid (Roheline)" on raamat, mis viib sind ja su lapsi läbi värvikirevate ja fantaasiarikaste labürintide, kus iga nurga taga võib peituda uus üllatus.

See raamat on loodud spetsiaalselt lastele alates kuueaastasest, et pakkuda neile rõõmu ja väljakutseid. Autor on loonud mitmekesise valiku labürinte ja peitepilte, mis on kujutatud armastuse ja hoolega, et iga lehekülg oleks nauditav avastusretk.

Kui su väikesed detektiivid armastavad saladusi lahendada ja peidetud esemeid leida, siis on see raamat just teile. See ei ole lihtsalt meelelahutus – see on ka suurepärane viis arendada peenmotoorikat, ruumilist mõtlemist ja keskendumisvõimet.

Avasta koos oma lapsega "Täiesti Hullud Labürindid ja Peitepildid (Roheline)" – see on lõbus ja hariv viis veeta aega koos, otsides ja leides, mis peitub piltide sügavustes. Kas olete valmis sukelduma seiklusesse?