TÄIESTI HULLUD LABÜRINDID JA PEITEPILDID (SININE)

TÄIESTI HULLUD LABÜRINDID JA PEITEPILDID (SININE)

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.40€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas olete valmis sukelduma värviküllasesse mõistatuste maailma, mis paneb proovile teie teravmeelsuse ja tähelepanuvõime? "Täiesti Hullud Labürindid ja Peitepildid (Sinine)" on raamat, mis pakub 64 lehekülge põnevaid väljakutseid, mis on spetsiaalselt loodud teie lapse meelelahutuseks ja mõistuse teritamiseks.

Selle raamatu lehekülgedel avaneb teie ees mitmekesine kogum labürinte ja peitepilte, mis on kujundatud nii, et need köidavad ja hoiavad teie lapse tähelepanu. Need mängulised ülesanded on suurepärane viis arendada keskendumisvõimet ja püsivust, pakkudes samal ajal lõbusat ajaviidet.

Raamatu autor on andnud endast parima, et luua tegevusi, mis sobivad ideaalselt kuueaastastele ja vanematele lastele, kuid mis võivad pakkuda rõõmu ja väljakutseid ka täiskasvanutele. Nii et kui otsite viisi, kuidas veeta kvaliteetaega koos pere nooremate liikmetega, või soovite lihtsalt pakkuda neile harivat meelelahutust, on see raamat suurepärane valik.

Iga labürint ja peitepilt on loodud silmas pidades nii esteetilist naudingut kui ka hariduslikku väärtust, muutes iga lehekülje avastamise seikluseks. Võtke aega, et koos lapsega sukelduda nendesse värvikirevatesse mõistatustesse, mis ergutavad kujutlusvõimet ja õpetavad olulisi eluoskusi mängulisel moel.

"Täiesti Hullud Labürindid ja Peitepildid (Sinine)" on teie võimalus pakkuda lapsele lõbusat ja arendavat tegevust, mis toetab tema vaimset kasvu ja pakub samas lõputult rõõmu. Avastage koos, kui põnev võib olla igapäevane õppimine ja avastamine!