Täiesti tavaline poiss

Täiesti tavaline poiss

Autor: Catherine Ryan Hyde

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
35.99€
Osta
Apollo
37.95€ / 36.05€
Osta
Elu on täis ootamatusi ja katsumusi, kuid kõige suuremaks proovikiviks võib osutuda usalduse leidmine maailmas, mis tundub sageli ettearvamatu ja hirmutav. "Täiesti tavaline poiss" on südantsoojendav lugu noorest Remyst, kes seisab silmitsi just sellise väljakutsega.

Kujutage ette elu, kus teie ainus õpetaja ja kaitsja on isa, kes valmistub maailmalõpuks. Kus teie kodu on ühiskonnast eraldatud paik, kus ellujäämine on igapäevane võitlus. See on Remy Blake'i reaalsus. Poiss, kes on vaid nädalaid eemal oma kaheksandast sünnipäevast, leiab end üksi, kui tema isa ootamatult lahkub. Remy, kes on kasvanud üles uskumuses, et vabadus on kõige tähtsam ja maailm on täis ohte, peab nüüd hakkama saama omaenda nõrkade ellujäämisoskustega.

Aastaaegade vaheldudes ja toiduvarude ammendumisel võtab Remy ette teekonna, mis viib ta lõpuks väikesesse Blaire'i linna. Seal leitakse ta peaaegu metsikuna, vaikiva ja hirmununa. Anne, ema, kes hoolitseb kahe lapsendatud teismelise eest ja kellel on endalgi raske lapsepõlv seljataga, ei näe Remys mitte lootusetut juhtumit, vaid võimalust aidata ja õppida.

Remy lugu on ühtlasi ka Anne ja tema pere lugu. Nad kõik peavad õppima, kuidas usaldada maailma, mis on neile tihti haiget teinud. Kuidas leida tasakaalu kaitsmise ja vabaduse andmise vahel? Kuidas õpetada Remyt, et maailm ei ole ainult koht, mida karta, vaid ka paik, kus on armastust, hoolivust ja ühtekuuluvustunnet?

Catherine Ryan Hyde'i "Täiesti tavaline poiss" on liigutav romaan, mis räägib usaldusest, perekonnast ja inimlikkusest. See on lugu, mis paneb lugeja mõistma, et kuigi maailm võib tunduda hirmutav, on alati võimalus leida selles headust ja valgust. Kui Remy astub samm-sammult päris maailma, õpib ta koos oma uue perega, et kõige suurem vabadus peitub usalduses ja üksteise toetamises.