Täiesti teine lugu

Täiesti teine lugu

Autor: Stefan Ahnhem

Kirjastus: HELIOS KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
21.99€
Osta
Apollo
22.95€ / 21.80€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevasse mõrvamüsteeriumisse, mis viib teid läbi Stockholmi kõige elegantsemate hotellisviitide sügavustesse? "Täiesti teine lugu" on Stefan Ahnhemi haarav kriminaalromaan, mis võtab teid kaasa keerulisele juurdlusele, kus iga detail võib olla otsustava tähtsusega.

Kujutage ette: tuntud elustiiliblogija leitakse surnuna, tema keha jäigastunud viimases poosis, mis viitab võimalikule mõrvale... või äkki oli see õnnetus? See on küsimus, mis hakkab painama Malin Rehnbergi, Fabian Riski endist kolleegi, kes on viimased kolm aastat veetnud sündmustest toibudes, mis laastasid tema elu raamatus "Üheksas haud". Nüüd, uue ülemuse surve all, kes soovib, et tähelepanu pöörataks inimkaubanduse uurimisele, peab Malin leidma tasakaalu oma kohustuste ja instinktide vahel.

Kui linnas toimub teinegi mõrv, tõuseb pingetase uutesse kõrgustesse. Kas on võimalik, et need kaks juhtumit on omavahel seotud? Kas need mõrvad on osa millestki palju suuremast ja keerulisemast? Ja kes on see salapärane jälitaja, kes uurimise käigus aina uuesti ilmub, justkui varjuna, mis ei jäta Malini rahu?

Stefan Ahnhem on tuntud oma oskuse poolest luua keerukaid ja paeluvaid lugusid, mis haaravad lugejat esimestest lehekülgedest peale ja ei lase lahti enne viimast punkti. Tema Fabian Riski sarja raamatud on pälvinud laialdast tunnustust ja võitnud auhindu, rääkimata miljonitest müüdud eksemplaridest üle maailma. "Täiesti teine lugu" on järjekordne tõestus Ahnhemi meisterlikkusest krimikirjanduse vallas.

Kui olete valmis sukelduma sügavale põhjamaise krimikirjanduse keerdkäikudesse, siis "Täiesti teine lugu" on teie jaoks. See on lugu, mis ei jäta teid ükskõikseks ja sunnib mõistatama iga peatüki lõppedes. Kas olete valmis avastama tõde?