TAIMEDE ETTEKASVATAMINE. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 38

TAIMEDE ETTEKASVATAMINE. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 38

Autor: Alari Suurmets

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled aiandushuviline ja soovid oma aias kasvatada lopsakaid ilutaimi või saagikaid köögivilju? Eesti kliima seab meie aedadele omad väljakutsed, kuna suvi on lühike ja taimedel on vaja head algust, et jõuda õitsemise ja viljakandmiseni. Alari Suurmetsa "Taimekasvatuse alused: Kodu & Aia praktiline aiavihik 38" on sinu teejuht, kuidas neid väljakutseid edukalt ületada.

See aiavihik on justkui sinu isiklik abiline, mis juhatab sind läbi seemnete külvamise protsessi, alates ideaalsest ajastamisest kuni tärkavate noortaimede hoolduseni. Saad teada, kuidas luua taimedele parimad kasvutingimused, et nad saaksid meie kliimas edukalt kasvada ja areneda.

Alari Suurmets on oma ala asjatundja, kes jagab sinuga praktilisi nõuandeid ja tarkusi, mis põhinevad aastatepikkusel kogemusel ja teadmistel. Tema juhised on lihtsad järgida ning sobivad nii algajale kui ka kogenud aednikule. Avasta, kuidas saada oma aia taimedest maksimumi, isegi kui ilmataat ei ole alati meie poolel.

Võta aega ja sukeldu aianduse imelisse maailma koos "Taimekasvatuse aluste" aiavihikuga. Sinu aed võib olla see järgmine oaas, mis tänu õigele ettekasvatamisele pakub silmailu ja rikkalikku saaki.