TAIMEDE LIHTNE PALJUNDAMINE. KODU & AIA PRAKTILINEAIAVIHIK 47

TAIMEDE LIHTNE PALJUNDAMINE. KODU & AIA PRAKTILINEAIAVIHIK 47

Autor: Alari Suurmets

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
1.99€
Osta
Kui olete kunagi avastanud enda jaoks mõne erilise taime ja soovite selle ilu ja eripära oma aias või toas paljundada, siis Alari Suurmetsa "Taimepaljundamise lihtsad võtted" on just teile mõeldud teos. See praktiline juhend on täis nõuandeid ja samm-sammult juhiseid, kuidas edukalt taimi paljundada, olgu selleks siis pistikud, jagamine või seemnetest kasvatamine.

Mõnikord võib tunduda lihtsam minna ja osta soovitud taim poest, kuid paljundamise võlu peitub isetegemise rõõmus ja uhkuses, mida tunnete, kui näete oma paljundatud taime kasvamas ja õitsemas. See raamat aitab teil mõista, et paljundamine ei ole mitte ainult praktiline oskus, vaid ka põnev hobi, mis võib teid pikaks ajaks köita.

Alari Suurmetsa raamat "Taimepaljundamise lihtsad võtted" on osa sarjast "Kodu & Aia Praktiline AIAVIHIK 47", mis on tuntud oma asjatundlike nõuannete poolest nii algajatele kui ka kogenud aednikele. Kui olete valmis avastama taimede paljundamise maailma ja soovite seda teha oma kätega, siis on see raamat teie jaoks ideaalne abimees.