TAIMEKAITSE. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 60

TAIMEKAITSE. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 60

Autor: Eneli Käger

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Osta
Apollo
4.90€ / 4.66€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi seisnud silmitsi oma aia taimede haiguste või kahjurite rünnakutega? Kui jah, siis tead, et see võib olla aedniku jaoks üks suurimaid katsumusi. "Taimekaitse. Kodu & Aia Praktiline Aiavihik 60" on Eneli Kägeri koostatud käsiraamat, mis on pühendatud just selliste probleemide lahendamisele.

Eneli Käger, kellel on aastatepikkune kogemus aianduskonsultandina, jagab selles aiavihikus oma teadmisi ja kogemusi, et aidata sul mõista ja võidelda levinud aiahaiguste ning kahjuritega. Kas oled mures, et sinu sibullilled on veest kahjustatud või mõtled, miks sinu pojengide õienupud ei taha avaneda? Võib-olla oled avastanud, et sinu roosid on õitsemisperioodil lehtedest ilma või et elupuudel on ilmnenud kahjurid? Või on sind tabanud mure, miks kirsid puul kuivavad?

See praktiline aiavihik on täis nõuandeid ja juhiseid, kuidas neid ja paljusid teisi aia probleeme lahendada. Kägeri ekspertarvamused ja soovitused on põhinedes tema enda kogemustel, aidates sul saada paremaks aednikuks ning hoida oma aed tervena ja õitsevana.

Tegemist on asendamatu abimehega iga taimehuvilise raamaturiiulis, pakkudes praktilisi lahendusi ja selgitusi, kuidas kaitsta oma aeda. Olgu su aed suur või väike, "Taimekaitse. Kodu & Aia Praktiline Aiavihik 60" on sinu isiklik nõuandja taimekaitse küsimustes. Ära lase aiahaigustel ja kahjuritel enda rohelisi pingutusi rikkuda – varusta end teadmistega ja naudi tervet ning lopsakat aeda.