Täitsapoiss

Täitsapoiss

Autor: Ulf Stark

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.79€
Osta
Kas oled valmis sukelduma südamlikku maailma, kus väike Ulf ja tema vanaisa veedavad koos aega, õppides elu tõdesid ja jagades omavahel tarkusi? "Täitsapoiss", mille on kirjutanud tunnustatud Rootsi autor Ulf Stark, on lugu, mis kõneleb põlvkondadevahelisest sidemest ja igapäevastest seiklustest, mis liidavad lapselapsi ja vanavanemaid.

Ulf Stark, keda on tihti võrreldud suure Astrid Lindgreniga, on loonud üle kolmekümne teose, mis puudutavad südameid nii Rootsis kui ka kaugemal. Tema teosed on tõlgitud 25 keelde, ja nüüd on ka Eesti lugejatel võimalus tutvuda selle armastatud kirjaniku loominguga.

"Kui sa teed midagi liiga tihti, kaotab see oma erilisuse," õpetab vanaisa Ulfile, ja see on vaid üks paljudest elutarkustest, mida selles raamatus jagatakse. Ulf Starki kirjutatud lood on täis soojust ja armastust ning näitavad, et autor mõistab nii laste kui ka täiskasvanute sisemaailma.

Raamatu illustreerija Markus Majaluoma on üks Soome armastatumaid kunstnikke, kelle käe all on sündinud ka mitmeid auhinnatud lasteraamatuid. Tema illustratsioonid toovad loole veelgi enam värvi ja elu, muutes "Täitsapoisi" mitte ainult nauditavaks lugemiseks, vaid ka visuaalselt kauniks kogemuseks.

Kui otsid raamatut, mis räägib ehtsatest emotsioonidest ja elulistest õppetundidest, siis "Täitsapoiss" on just see, mida vajad. See on lugu, mis paneb sind naerma ja võib-olla ka pisut nukrutsema, aga kindlasti jätab südamesse sooja jälje.