Täiuslikkuse lõks. Kuidas leppida piisavaga

Täiuslikkuse lõks. Kuidas leppida piisavaga

Autor: Thomas Curran

Kirjastus: ÄRIPÄEV

Kategooria: Eneseabi
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
46.50€
Osta
Kas tunned, kuidas ühiskondlik surve täiuslikkuse poole püüelda on muutunud pea talumatuks? Reklaamid, filmid ja sotsiaalmeedia on loonud illusiooni, et edu võti peitub veatuses. "Täiuslikkuse lõks. Kuidas leppida piisavaga" on Thomas Curran'i sügavuti analüüs sellest, kuidas perfektsionismi ihalus on imbunud meie igapäevaellu, alates akadeemilisest edust kuni iluideaalide ja töökultuurini.

Curran, kes on ise perfektsionismi lõksus vaevlenud, avab oma isikliku teekonna kaudu, kuidas püüdlus täiuslikkuse poole võib muutuda meie elu häirivaks jõuks, põhjustades ebakindlust ja rahulolematust. Ta on üks väheseid, kes on perfektsionismi uurinud akadeemilisel tasemel, ja jagab oma teadmisi selle kohta, kuidas see mõtteviis võib meile kahjulik olla.

Raamatust leiad juhiseid, kuidas kultiveerida tervislikumat suhtumist ebatäiuslikkusesse, lubades endal aeg-ajalt ebaõnnestuda või tagasi astuda. See on lugu sellest, kuidas aeglustada oma elutempot ja õppida elama kooskõlas iseendaga, aktsepteerides oma puudusi.

Adam Grant, kes on tuntud organisatsioonipsühholoog, kiidab Curran'i kui üht juhtivat perfektsionismi eksperti. Samuti toob Daniel Pink esile, kuidas "Täiuslikkuse lõks" aitab mõista, et perfektsionism ei paranda meie sooritust, vaid hoopis kahjustab heaolu.

Kui oled üks neist, kes otsib tasakaalu ja rahu selles näiliselt täiuslikkusele orienteeritud maailmas, siis see raamat on just sinule. Thomas Curran'i teos juhatab sind läbi perfektsionismi keerdkäikude, pakkudes praktilisi nõuandeid ja sügavat mõistmist, kuidas leida oma jalgealust võimatute standardite virvarris.