Täiusliku elu hind

Täiusliku elu hind

Autor: Liina Vagula

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noortele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
20.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
15.99€
Osta
Kui ärkad ühel päeval tundmatus kohas, kus iga sein jutustab lugusid minevikust, on sinu esimene mõte põgenemine. Kuid mis siis, kui põgeneda pole kuhugi? See on olukord, millega peategelane Carolin silmitsi seisab Liina Vagula põnevas noorteromaanis "Täiusliku elu hind".

Raamatus avaneb lugejale Carolini lugu, kes leiab end salapärasest ruumist, mis on justkui ajas tagasi läinud. Kui esialgne paanika asendub küsimustega, hakkab Carolin mõistatama, kes võiks olla tema salapärane vangistaja ja mis põhjusel ta sellisesse olukorda on sattunud. Otsingud viivad ta sügavale isiklikku minevikku ja panevad proovile tema arusaama täiuslikust elust.

Liina Vagula teos "Täiusliku elu hind" on kirjandusmaastikul silma paistnud, pälvides äramärkimist Tänapäeva kirjastuse ja Eesti Lastekirjanduse Keskuse poolt korraldatud 2020. aasta noorteromaanivõistlusel. See on lugu, mis ei räägi ainult põgenemisest, vaid ka eneseleidmisest, mineviku varjudest ja tõest, mis võib olla valusam kui ükski füüsiline piirang.

Kui oled valmis sukelduma Carolini keerulisse maailma ja avastama, mis on tõelise vabaduse hind, siis "Täiusliku elu hind" ootab sind. See on raamat, mis ei jäta sind ükskõikseks ja paneb sind kahtlemata mõtisklema oma elu täiuslikkuse üle.