Täiuslikult eksinud

Täiuslikult eksinud

Autor: Maria Siiman

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Noortele
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Osta
Kui otsid põnevat noorteromaani, mis viib sind sügavale inimhinge keerdkäikudesse, siis Maria Siimani "Täiuslikult eksinud" võib olla just see, mida vajad. See on lugu Rosemaryst, kes seisab silmitsi oma elu suurimate väljakutsetega. Pärast unenägude kaotust ja tõe avastamist, mis tema maailma põhjalikult raputas, ei ole Rosemary valmis alla andma. Ta on otsustanud tungida segaduste labürindi südamesse, et paljastada, kes on salapärase plaani taga.

Rosemary teekond on täis ootamatuid pöördeid, kui ta avastab Ethanist šokeeriva tõe, mis seab kahtluse alla kõik tema mälestused ja hägustab reaalsuse ning kujutluspildi piire. Kas tal on üldse võimalik minevikust lahti rebida ja leida vabadus, mis tundub nii käegakatsutav, kuid samas kättesaamatu?

"Täiuslikult eksinud" on järg Siimani eelmisele romaanile "Täiuslikult murtud" (2018), mis viis lugejad esmakordselt Rosemary keerulisse maailma. See raamat on suunatud noortele lugejatele, kes on huvitatud teada saama, millised tormid võivad räsida noore inimese meelt, kui tema elus toimuvad sündmused, mis tunduvad üleloomulikud.

Maria Siiman, Tartu noor kirjanik, on sündinud 2001. aastal ja tõestab, et vanus on ainult number. Tema sõnul võid saavutada kõike, kui vaid julged unistada suurelt. Maria kirjutab oma lood esmalt vihikusse, mis aitab tal kirjutamisprotsessi ja loodud maailma elavamalt meenutada, enne kui need arvutisse trükib.

Avasta Rosemary lugu ja koge, kuidas ta võitleb oma sisemiste deemonitega, otsides tõde ja vabadust Maria Siimani "Täiuslikult eksinud" lehekülgedel.