Taksikoer kannab Pradat

Taksikoer kannab Pradat

Autor: Stefanie London

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne romantika
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
39.50€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tõusta tuhast pärast avalikku häbistamist, mis on jäädvustatud miljonitele internetikasutajatele? Stefanie Londoni romaan "Taksikoer kannab Pradat" viib teid Isla Thompsoni keerulisse maailma, kus üks viraalne eksimus võib tähendada karjääri lõppu.

Isla Thompson on sotsiaalmeedia strateeg, kes on kogenud interneti halastamatut poolt. Pärast seda, kui ta kogemata hävitab ühe tõusva staari maine, leiab ta end olevat Manhattanil kõige vähem ihaldusväärne suunamudija. Painavate mälestustega ja vastutusega hoolitseda oma noorema õe Dani eest, ei saa Isla endale lubada pikka peidus püsimist. Ta on sunnitud vastu võtma tööpakkumise, mis tundub esialgu kõike muud kui glamuurne: koerahoidjaks saamine Camillale, kelle välimus on küll veatu, kuid iseloom jätaks palju soovida.

Isla tööpäevad täituvad kiiresti koeramängude ja isegi loomade selgeltnägijate külastustega. Peagi hakkab ta kahtlustama, et Camilla, see taksikoer, polegi nii kuri, kui esmapilgul tundub. Sama võib öelda ka koera omaniku, Theo Garrisoni kohta. Isla, kelle töö on alati olnud teha inimesi teineteisele meeldivaks, leiab end silmitsi Theo'ga – mehega, kes eelistab varjuda oma maine ja näilise eraklikkuse taha. Kuid Theo pole sugugi karm ja tõrjuv, vaid hoopis südamlik ja vaimukas. Isla teab, et ei tohiks teda näha rohkem kui lihtsalt tööandjana, kuid Theo võluv isiksus ja eraldatud luksuslik maailm tõmbavad teda üha enam.

"Theo armastamine tähendaks sukeldumist tema maailma, kus luksus ja privaatsus on igapäevane reaalsus. Kuid Isla teab, et peab oma õele Dani näitama, et hoolimata riskidest on unistuste poole püüdlemine alati väärtuslik," kirjutab Stefanie London oma haaravas romaanis "Taksikoer kannab Pradat". See lugu on täis südantsoojendavat huumorit, ootamatuid pöördeid ja õppetunde armastusest, vastutusest ning sellest, kuidas leida oma koht maailmas, isegi kui see tundub võimatu.

Kui olete huvitatud südantliigutavatest lugudest, mis toovad esile inimlikkuse ja leidlikkuse, siis "Taksikoer kannab Pradat" on teie jaoks. See on lugu, mis ei jäta teid külmaks ja õpetab, et isegi kõige raskemates olukordades on alati lootust uueks alguseks.